Hakkımızda

Dev müzayede kurulduğu, 2009 tarihinden itibaren gerçekleştirdiği birçok salon müzayedesine, günümüzde online müzayedeleriyle devam etmektedir. Hızla büyüyen ve gelişen, gelişirken sanat piyasasına hizmet edip geliştiren bir sistem içerisindedir. Düzenlediği müzayedelerle klasik, modern ve çağdaş sanat alanında uzmanlaşmaktadır. Koleksiyonların ihtiyaç duyduğu eksik parçaları bulmalarını sağlarken aynı zamanda danışmanlıkta yapmaktadır. 

Güven ve özgünlük konusundaki itibarını müzayedeler, sanatçı projeleri ve koleksiyonerlerle güçlendirmektedir. İleriye dönük yenilikçi ruhun rehberliğinde, birçok açık artırmaya ev sahipliği yapmakta ve hem dijital hem de fiziksel alışveriş deneyimlerinin yanı sıra özel satışlar yoluyla hemen satın alınabilecek kategoriler arası bir ürün yelpazesi sunmaktadır. 
Dev Müzayede, ülkemizde ihtiyaç duyulan ‘Kurumsal Müzayedecilik’ yapısını oluşturmayı, sanatçı ve galeri sahiplerinin, koleksiyonerlerin, antikacılık firmalarının faydalanabileceği farklı projeler geliştirmeyi, yeni koleksiyonerlerin yetişmesini sağlamayı, periyodik müzayedelerle antika ve sanat piyasasını canlı tutarak yönlendirmeyi amaçlamıştır.